13 wrz 2015

Eternity Now LOVERS


W piątek, kiedy byłam jeszcze w szkole, zadzwonił do mnie nieznany numer. Odebrałam i dowiedziałam się od Pani kurierki, że ma dla mnie przesyłkę i zostawi ją u sąsiada, bo nikogo nie ma w domu. Bardzo się zdziwiłam, ponieważ nic nie zamawiałam. Co prawda czasami zamawiam darmowe próbki różnych produktów do testowania, ale nigdy jeszcze nie było wysyłki kurierem. W domu czekała na mnie miła niespodzianka.
Przesyłka okazała się puszką z imponującą zawartością. W środku czekało na mnie 6 próbek perfum Calvin Klein Eternity Now (3 damskie i 3 męskie). Zgodnie z poleceniami podzieliłam się nimi z chłopakiem, rodziną i znajomymi.


I mnie i mojemu chłopakowi niesamowicie przypadły do gustu. Zapachy są obłędne, świeże, a jednocześnie lekko słodkawe. Męska wersja ma w sobie coś wyjątkowego. Nie jest dusząca, a jednocześnie kusi. Obydwie wersje zdecydowanie pobudzają zmysły. Zapach ten trzyma się długo, nie trzeba się psikać ponownie w ciągu dnia. Chętnie zakupiłabym "pełną wersję" tego zapachu, żeby mieć ją na dłużej.

Dodatkowo otrzymałam małe, białe winko Prosecco. Naprawdę miła niespodzianka :)

#CalvinKlein #EternityNOW #EternityNOWLovers

4 komentarze:

 1. Gdzie zamawiała_ te próbki?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Podczas rekrutacji do testów była utworzona specjalna strona. Teraz niestety jest już nieaktywna

   Usuń
 2. Ten zapach jest obłędny, zgadzam się z Tobą. Posiadam pełną wersję i starcza na naprawdę długo. To już drugi raz, kiedy go zakupiłam, więc wiem co mówię. Zdecydowanie wart swojej ceny.

  Pozdrawiam, Amare.
  http://jupiter-horse.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. Cudnie pachną ^^

  http://gosiaandmisia.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń